پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

برنامه سانس های امروز
05/29 1398
خبر / اخبار جشنواره اسباب بازی

95 درصد محصولات جشنواره اسباب بازی تولید داخل هستند

 

مدیراجرایی نخستین جشنواره اسباب بازی و بازی های فکری اصفهان گفت: 95درصد اسباب بازی های عرضه شده در نخستین نمایشگاه اسباب بازی و بازی های فکری تولید داخلی هستند.

به گزارش خبرگزاری برنا،عادل دهدشتی اظهار کرد: نخستین نمایشگاه اسباب بازی و بازی های فکری اصفهان با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم معاونت ریاست جمهوری و همکاری شهرداری و شورای شهراصفهان و انجمن تولید کنندگان اسباب بازی ایران افتتاح شد و همزمانی این جشنواره با جشنواره فیلم کودک ونوجوان اصفهان در راستای تبدیل اصفهان به شهرخلاق کودک و نوجوان است.


وی در ادامه افزود:نکته ای که این نمایشگاه دارد تاکید بر تفکیک گروه سنی کودک ونوجوان وافتتاح بزرگترین فروشگاه با همکاری انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کودک ونوجوان است.


مدیراجرایی نخستین جشنواره اسباب بازی و بازی های فکری اصفهان خاطرنشان کرد:این نمایشگاه در ۴بخش پخش کنندگان اسباب بازی ،فروشگاه ،بخش ترویجی و ورک شاپ برگزار می شود.


دهدشتی درپایان گفت: ۱۵کارگاه با همکاری سازمان بهزیستی در این نمایشگاه برگزار می شود و مفتخریم که 95درصد اسباب بازی ها تولید داخل هستند و با ممیزی عرضه شده اند.هدف کلی این نمایشگاه عرضه وترویج اسباب بازی های موثر بر تربیت و پرورش کودکان است و امیدواریم فضای خوبی برای کودکان و نوجوانان ایجاد شده باشد.   لطفا جایگاه خود را انتخاب کنید

B C A E D