پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

برنامه سانس های امروز
07/10 1400
خبر

تعیین تکلیف تعطیلی ها و فیلم های قابل اکران
سخنگوی انجمن سینماداران کشور با اعلام روزهای تعطیلی سینماها در این هفته بیان کرد که دو فیلم پرفروش جدید از اوایل آبان‌ماه روی پرده می‌روند.


محمدرضا صابری در گفت‌وگویی با ایسنا درباره فعالیت سینماها در روزهای آخر ماه صفر که با رحلت پیامبر و شهادت امام رضا (ع) مصادف می‌شود، گفت: سینماها روز دوشنبه و چهارشنبه (12 و 14 مهرماه) تا ساعت 18 می‌توانند اکران عادی خود را داشته باشند اما از ساعت 18 به بعد فقط فیلم‌های غیرکمدی سانس نمایشی خواهند داشت. در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه (13 و 15 مهرماه) نیز که همزمان است با رحلت پیامبر (ص)، شهادت امام حسن (ع) و َشهادت امام رضا (ع)، سالن‌های سینمایی به طور کامل تعطیل خواهند بود.


او افزود: فعالیت سینماها از جمعه 16 مهر برقرار خواهد شد.


صابری همچنین ادامه داد: در روزهای گذشته با سرعت بخشی در واکسیناسیون و اطلاع‌رسانی‌های بهتر که موجب آگاهی مردم از باز بودن سینماها شد، تعداد مخاطبان فیلم‌ها بیشتر شده است و امید داریم که با اکران دو فیلم پرفروش از اوایل آبان، سالن‌ها سینما رونق بیشتری هم بگیرند.


طبق اعلام قبلی قرار است دو فیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی و «گشت 3» به کارگردانی سعید سهیلی به زودی اکران شوند.لطفا جایگاه خود را انتخاب کنید

B C A E D