پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

برنامه سانس های امروز
07/30 1398
هنر و تجربه

درخت زندگی

پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر
درخت زندگی خرید بلیت

کارگردان:هومن بابانوروزی تهیه کنندگان:سهیلا فرهادیانی 

بازيگران:

بابک احمدپور ، احمد احمد پور و خدابخش دفاعی

سایر عوامل:

انتخاب موسیقی : هومن بابانوروزی ترجمه: حسام حسین پور زیر نویس : رضا تاری وردی صدابردار : مهرداد دادگری صداگذاری و میکس : مهرشاد ملکوتی تصویربردار : افشین گودرزی اصلاح رنگ و نور : پویان آقابابایی تدوین : هومن بابانوروزی عکاس : سهیلا فرهادیانی مدیر تولید : هدی بابانوروزی مجری طرح : استودیو کلوزآپ فیلم

اخبار مرتبط

درباره فیلم

بابک و احمد احمدپور دو برادرند که حالا بعد از سی سال از تجربه بازی در فیلم خانه دوست کجاست؟ ساخته عباس کیارستمی سخن می گویند. تجربه بازیگری در سینما در دوران کودکی چالش بزرگی در زندگی آنهاست و مشکلات روحی، روانی و شغلی زیادی را به گفته خودشان در این سی سال به همراه داشته است.

نظر کارگردان

مستند"درخت زندگی" را حدود یک سال بعد از سفر ابدی عباس کیارستمی ساختیم. این مستند تلاشی ست برای کنکاش در زندگی برادران احمدپور، بازیگران فیلم سینمایی خانه دوست کجاست؟ اثر عباس کیارستمی است. این فیلم یکی از محبوب ترین و مشهورترین ساخته های عباس کیارستمی در ایران و در خارج از آن به شمار می رود. دغدغه ای که همیشه ذهنم را مشغول می کرد حضور کودکان، به خصوص نابازیگر در فیلم های سینمایی بود و اینکه سرنوشت این کودکان بعد از تجربه بازیگری در سینما چه خواهد شد. چه آینده ای در انتظار آنهاست و این شهرت و محبوبیتی که در مقطعی از زمان آن تجربه می کنند چه تاثیری در زندگی آنها خواهد گذاشت.

    هیچ سانسی یافت نشد