For best experience view the site in portrait mode.

خدمات فرهنگی

مرکزهمایش های بین المللی وکنسرت هال

مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان سیتی سنتر یکی از مجهزترین سالن‌های همایش و کنسرت هال کشور است. ظرفیت این سالن 1070 صندلی است و نه تنها تجهیزات نورپردازی و صوت منحصر به فردی در کشور دارد بلکه تلویزیون شهری با ابعاد 3*13 متر، این سالن را به یکی از مجهزترین مراکز همایش ایران تبدیل کرده است. مرکز همایش های بین المللی اصفهان سیتی سنتر یکی از اساسی ترین نیازهای شهر اصفهان بود که نه تنها کیفیت برگزاری کنسرت، همایش و سمینار را در شهر اصفهان ارتقا بخشید بلکه با مجهز شدن به بزرگترین پرده سینمایی کشور در ابعاد 8*13 متر، به بهترین مکان برای تماشای فیلم نیز تبدیل شده است.

سالن شماره یک

فیلم خوب در سینمای خوب

سالن شماره یک پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر، با ظرفیت 265 صندلی، پرده نمایش 8*14 و وضوح تصویر 2k یکی از مجهزترین سالن های اکران فیلم در کشور است. این سالن سینما به صوت دالبی اتموس مجهز شده است. پیکر بندی این سیستم صوتی به صورتی است که بالای سر تماشاگر، دور تا دور سالن، پشت پرده و انتهای سالن بلندگوهایی نصب شده است که خروجی صدا را به 128 خروجی ارتقا می دهد. در این شرایط، صدایی کاملا سه ‌بعدی و ۳۶۰ درجه ارائه می‌شود.

سالن شماره دو

فیلم خوب در سینمای خوب

یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های سینمایی پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر، سالن شماره دو با ظرفیت 333 صندلی است. ابعاد پرده نمایش این سالن 8*14 است و با وضوح تصویر 2K به صوت دالبی اتموس نیز مجهز شده است. پیکر بندی این سیستم صوتی نیز همانند سالن شماره یک، به صورتی است که بالای سر تماشاگر، دور تا دور سالن، پشت پرده و انتهای سالن بلندگوهایی نصب شده است که خروجی صدا را به 128 خروجی ارتقا می دهد. در این شرایط، صدایی کاملا سه ‌بعدی و ۳۶۰ درجه ارائه می‌شود.

سالن شماره سه

فیلم خوب در سینمای خوب

سالن شماره سه پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر، مکانی دنج با محیطی گرم و صمیمی است که 84 صندلی ظرفیت دارد و با پرده نمایش 7/3*6/6، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی مجهز شده است. سالن های کوچک این پردیس سینمایی نه تنها می تواند محیطی مناسب برای اکران های خصوصی باشد بلکه فضایی مناسب برای جلسات کاری و آموزشی نیز محسوب می شود.

سالن شماره چهار

فیلم خوب در سینمای خوب

سالن شماره چهار 98 صندلی ظرفیت دارد. پرده نمایش 7/3*6/6، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی این سالن باعث شده که به یکی از بهترین سالن‌ها برای استفاده ارگان‌ها جهت اکران خصوصی فیلم یا برگزاری جلسات آموزشی و اداری تبدیل شود.

سالن شماره پنج

فیلم خوب در سینمای خوب

سینما شماره پنج پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر 70 صندلی ظرفیت دارد و به پرده نمایش 7/3*6/6، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی مجهز است. سالن های کوچک این پردیس سینمایی نه تنها می تواند محیطی مناسب برای اکران های خصوصی باشد بلکه فضایی مناسب برای جلسات کاری و آموزشی نیز محسوب می شود.

سالن شماره شش

فیلم خوب در سینمای خوب

سالن شماره شش باهدف تأمین نیاز هنرمندان حوزه تئاتر اصفهان به عنوان سالن آمفی تئاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و با داشتن سن، اتاق های گریم، اتاق تعویض لباس و استراحت، به یکی از سالن های مجهز تئاتر استان تبدیل شده است. نورهاي ثابت، موضعي و پرژكتورهاي متحرك و موتوردار سالن آمفی تئاتر نیز در مواقع اجراي برنامه ها كاربرد زيادي دارند. همچنین این سالن با 208 صندلی ظرفیت، پرده نمایش 6*8، صوت دالبی و وضوح تصویر 2K به عنوان سالن اکران فیلم هم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

سالن شماره هفت

فیلم خوب در سینمای خوب

سالن شماره هفت با طراحی منحصربه‌فرد، ویژه اکران فیلم‌های کودک و نوجوان و فیلم های ساخته شده در ژانر هنر و تجربه است. این سالن با ظرفیت 36 صندلی، پرده 8/2*5، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی یکی از خاص‌ترین سالن‌های اکران تخصصی کشور به شمار می‌آید. سینمای کودک پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر در حالی به بهره برداری رسیده که تعداد سالن های سینمای تخصصی کودک در کشور به انگشتان یک دست هم نمی رسد.

سالن VIP

فیلم خوب در سینمای خوب

9 خرداد سال 1398 مجهزترین و به روزترین سینمای VIP کشور در پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر افتتاح شد. مبلمان تخصصی سالن vip جهت برنامه های ویژه، اکران های خصوصی و داوری جشنواره های سینمایی در نظر گرفته شده است. ظرفیت 24 نفره این سینما و پرده نمایش 5*80/2 امکان تماشای فیلم در نهایت آرامش، همراه با پذیرایی دلخواه شما را فراهم کرده است. در این سالن اکران فیلم با سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی مجهز شده است ومی‌توانید تماشای فیلم به صورت خانوادگی را برای اولین ‌بار در کشور در سینماvip اصفهان سیتی سنتر تجربه کنید.

فضای نمایشگاهی

چهار هزار مترمربع فضای گالری و نمایشگاهی پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر، این مجموعه را به یکی از بزرگترین فضاهای نمایشگاهی، فرهنگی و هنری در کشور تبدیل کرده است. گالری پردیس سینمایی مکانی مناسب برای برگزاری سمپوزیوم، گالری، نمایشگاه، جشنواره، رویداد های هنری و... است که از نظر نورپردازی و سیستم صوت، به عنوان یکی از مجهزترین و به روزترین فضاهای نمایشگاهی کشور محسوب می شود.