پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

برنامه سانس های امروز
12/23 1397
خبر

درخشش سینمایی اصفهان در سال 97

 

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از درخشش برنامه هایی خبر داد که با محوریت هنر سینما در سال 97 در استان اصفهان برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری برنا، محمد علی انصاری با اشاره به رویدادهای سینمایی اصفهان در سال 97 گفت: برنامه های مختلفی با محوریت هنر سینما در  استان اصفهان انجام شده که از آن جمله  می توان به برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، جشنواره فیلم کوتاه حسنات، جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت، جشنواره فیلم فجر، راه اندازی پاتوق فیلم کوتاه و اختصاص سالن اکران های گروه هنر و تجربه در پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر اشاره کرد.

وی با اشاره به افتتاح پردیس سینمایی سیتی سنتر ادامه داد: این پردیس با 8 سالن و ظرفیت 1701 صندلی با آخرین متد ها و فناوری ها و مطابق با استاندارد های روز دنیا همچنین پردیس سینمایی ساحل با 9 سالن و ظرفیت 1025 صندلی پذیرای اهالی سینما در شهر اصفهان است  که با همکاری بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است. در استان اصفهان با افتتاح سینمای شهرستان میمه و منطقه خوراسگان تعداد سینمای استان به 30 مورد سینمای فعال و 56 سالن فعال نمایش فیلم در سال 97 می توان اشاره کرد.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همچنین درباره نهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت: از نکات قابل توجه جشنواره امسال میتوان به اکران تمامی فیلم های بخش سودای سیمرغ و نگاه ارزشی در برگزاری این جشنواره و پر رنگ نشان دادن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد. در کنار آن تکریم هنرمندان و اصحاب رسانه ، اکران فیلم های فیلمسازان اصفهانی و استقبال چند برابری نسبت به سال های گذشته ازنکات شاخص این جشنواره بود و توانست اصفهان  شهر گنبدهای فیروزه ای را در سطح کشور سرآمد و پویا و درخشان نشان دهد.لطفا جایگاه خود را انتخاب کنید

B C A E D